O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów działających w branży nieruchomości. Mamy za sobą bogate doświadczenie zarówno w wynajmie jak i w zakupie oraz remontowaniu mieszkań przeznaczonych na wynajem. Od początku istnienia firmy zawarliśmy przeszło 2000 umów najmu.

Działamy lokalnie i bezpośrednio. Dzięki temu doskonale znamy rynek, oraz jesteśmy blisko wszelkich problemów związanych wynajmem nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

Większość firm zarządzających najmem istnieje z konieczności – ktoś to musi robić. Są traktowane przez swoich właścicieli jako zło konieczne. To powoduje, że działalność związana z najmem jest spychana na bok, nie poświęca się jej należytej uwagi i troski o odpowiedni poziom obsługi.

U nas jest zupełnie inaczej. Jesteśmy pasjonatami tej dziedziny, poświęcamy jej całą naszą uwagę i nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług. Współpracując z nami, nie musisz martwić się o doglądanie nieruchomości. Wreszcie możesz zająć się tym, co najbardziej lubisz, a w razie potrzeby monitorować swoją inwestycję poprzez dedykowaną aplikację.

Wyróżnia nas profesjonalizm działania i przede wszystkim skuteczność podparta konkretnymi liczbami. Powierz nam swoją nieruchomość, a zapomnisz, co to nieterminowo płacący najemcy. Przekonaj się, jak efektywnie działamy!

Chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej firmie i cieszyć się prawdziwym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu? Porozmawiajmy!