O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów działających w branży nieruchomości. Mamy za sobą bogate doświadczenie zarówno w wynajmie jak i w zakupie oraz remontowaniu mieszkań przeznaczonych na wynajem. Od początku istnienia firmy zawarliśmy przeszło 2000 umów najmu.

Działamy lokalnie i bezpośrednio. Dzięki temu doskonale znamy rynek na jakim działamy, oraz jesteśmy blisko wszelkich problemów związanych wynajmem nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

Większość firm zarządzających najmem istnieje z konieczności – bo ktoś to musi robić. Są traktowane przez swych właścicieli jako zło konieczne. To powoduje, że działalność związana z najmem jest spychana na bok, nie traktowana z należytą uwagą i bez troski o odpowiedni poziom obsługi.

U nas jest zupełnie inaczej. Jesteśmy pasjonatami tej dziedziny, poświęcamy jej całą naszą uwagę i nieustanie podnosimy jakość świadczonych usług. Wprowadziliśmy na rynek i rozwijamy wiele pionierskich rozwiązań, oraz cały czas szukamy nowych możliwości.

Wyróżnia nas profesjonalizm działania i przede wszystkim – skuteczność. Powierz nam swoją nieruchomość a przekonasz się jak efektywnie działamy!

Chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej firmie i cieszyć się prawdziwym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu?

Skontaktuj się z nami