Co robimy?

Chciałbyś inwestować w nieruchomości, ale boisz się, że przepłacisz za mieszkanie lub nie znajdziesz najemców i będzie ono stało puste?

Może już masz kupione mieszkanie i je wynajmujesz, ale frustruje Cię to, ile czasu musisz poświęcać na zarządzanie nim i rozliczenia z najemcami?

Odciążymy Cię!

Pomagamy właścicielom mieszkań w szybkim znalezieniu odpowiedzialnych i wypłacalnych najemców oraz zarządzamy nieruchomościami w ich imieniu.

Dzięki temu Ty, będziesz mógł cieszyć się z dochodu pasywnego, bez konieczności tracenia czasu na przygotowanie mieszkania pod wynajem, poszukiwanie najemców i późniejszą obsługę nieruchomości.

Nie da się ukryć, że inwestowanie w nieruchomości jest jednym z najlepszych sposobów na dochód pasywny. Wygląda to naprawdę ciekawie – kupujesz mieszkanie, wynajmujesz i cieszysz się z pieniędzy, które każdego miesiąca pobierasz od najemców.

Niestety, rzeczywistość nie jest tak łaskawa. Pierwsze schody zaczynają się już podczas przygotowania mieszkania do najmu. Jak je urządzić? Na co zwrócić uwagę? Na jaki element warto wydać pieniądze, a wydawanie na który jest zupełnie zbędne?

To dopiero początek. Później czeka Cię długoterminowa relacja z najemcami, którzy na pewno zadbają o to, abyś miał co robić.

„Wszystkim zajmę się samodzielnie bo przecież kto zrobi to lepiej niż ja?”

Tak właśnie myślała większość naszych klientów zanim do nas trafili. Jednak po pewnym czasie okazywało się, że zarządzanie nieruchomością wcale nie jest tak proste i przyjemne, jak mogłoby się wydawać.

Należy odpowiednio przygotować mieszkanie, aby było jak najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia wynajmującego. Potem trzeba poszukać najemców, co też nie jest wcale takie łatwe, gdyż na pewno zależy Ci na osobach wypłacalnych, które nie będą sprawiać problemów przy wynajmie.

Wydawać by się mogło, że znalezienie właściwego najemcy, to krótka piłka i wystarczy jedynie krótki anons na portalach ogłoszeniowych. To jednak dopiero początek, gdyż trzeba poszczególnych kandydatów zweryfikować, aby mieć pewność, że naszą nieruchomość wynajmiemy odpowiedzialnym ludziom.

I jeśli nie masz doświadczenia, to możesz bardzo łatwo trafić na osobę, która nie dość, że nie będzie poważnie traktować obowiązku zapłaty czynszu, ale też nie będzie dbać o stan mieszkania.

Jak wygląda współpraca z nami?

1 Wizja lokalna + konsultacja
Bardzo dokładnie zapoznajemy się z Twoją nieruchomością. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować optymalne warunki wynajmu, jak również podpowiedzieć co zmienić, aby lokal był jeszcze atrakcyjniejszy dla potencjalnych najemców.

2Ustalenie warunków i podpisanie umowy
Jeśli uznasz, że nasze usługi są dla Ciebie, to przedstawimy warunki naszej współpracy i podpisujemy umowę. Staramy się ograniczać formalności do minimum. Po zawarciu umowy wszelkie konieczne sprawy administracyjne załatwimy za Ciebie,

3Przygotowanie mieszkania
Przygotowujemy mieszkanie, aby było ono jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnego najemcy. Niekiedy wystarczy tylko kilka kosmetycznych zmian, innym razem potrzeba gruntownego remontu. Warto zaznaczyć, że absolutnie nic nie robimy bez konsultacji z Tobą.

4Poszukiwanie najemcy
Kiedy mieszkanie jest gotowe na przyjęcie lokatorów, rozpoczynamy proces ich poszukiwania. Bardzo starannie weryfikujemy takie osoby, aby uniknąć ewentualnych problemów z niewypłacalnością czynszu, czy dewastowaniem mieszkania.

5Bieżąca obsługa nieruchomości
Kiedy mieszkanie zostanie już udostępnione najemcy, my zajmujemy się jego bieżącą obsługą i zarządzaniem nieruchomością. Ty nie musisz się niczym martwić, gdyż nasi doświadczeni pracownicy na bieżąco doglądają mieszkania, jak również dbają o terminowe rozliczenia czynszu. Możesz zatem cieszyć się prawdziwym dochodem pasywnym.

Jak widzisz, od momentu podpisania umowy nie musisz się absolutnie niczym zajmować.

Przez cały czas masz pełną kontrolę nad swoją nieruchomością. Udostępniamy specjalnie dla Ciebie internetowy panel klienta, za pomocą którego sprawdzisz bieżące rozliczenia, dane obecnych najemców, umowy najmu oraz w razie potrzeby – pobierzesz wszelkie dokumenty księgowe.

Ile to kosztuje?

W zależności od tego w jakiej formie będzie wynajmowana nieruchomość, możesz skorzystać z dwóch możliwości:

1 Mieszkania wynajęte na jednej umowie, opcja pierwsza- stawka  7% przychodu z nieruchomości (nie mniej niż 147 zł), oraz 70% miesięcznego przychodu w momencie zawarcia nowej umowy najmu. Dodatkowy koszt jest pobierany maksymalnie raz w roku. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu zawrzemy nową umowę najmu częściej, zrobimy to dla Ciebie całkowicie bezpłatnie.

2 Mieszkania wynajęte na jednej umowie, opcja druga- stawka  12% przychodu z nieruchomości (nie mniej niż 197 zł), bez dodatkowych opłat. Ta oferta jest szczególnie korzystna dla  osób, które ponad wszystko cenią sobie równe wpływy z najmu w każdym miesiącu.

3 Mieszkania wynajmowane na pokoje: 18% przychodu z nieruchomości, bez żadnych dodatkowych opłat.

Nie jesteś pewien w jakiej formie powinieneś wynajmować nieruchomość? Odezwij się do nas – z przyjemnością doradzimy jaki wynajem będzie najbardziej optymalny.

Chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej firmie i cieszyć się prawdziwym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu?

Skontaktuj się z nami