home-grid

home-grid
Michał Żółtowski

Bezpieczeństwo inwestycji

Dobieramy optymalną formę najmu, szukamy odpowiedzialnych najemców oraz dbamy o to, żeby Twoje mieszkanie nie było puste i ciągle dla Ciebie zarabiało. Potrafimy skutecznie egzekwować warunki umów najmu – nawet wobec tych bardziej opornych najemców.

Bez tracenia czasu na rozliczenia

Każdego miesiąca pieniądze od najemców będą trafiać konto rozliczeniowe, które prowadzimy dla Ciebie w Twoim imieniu. Zadbamy o to, żebyś nie musiał tracić swojego czasu na samodzielne zajmowanie się rozliczeniami oraz płaceniem rachunków.

Stabilny dochód pasywny

Co miesiąc na Twoje konto będą spływać pieniądze, a Ty nawet nie kiwniesz palcem. Zajmiemy się wszystkim, a Ty masz święty spokój i cieszysz się zaoszczędzonym czasem. Nie musisz martwić się o to, że mieszkanie będzie stało puste i trzeba będzie do niego dokładać.

Internetowy panel klienta

Monitorujesz stan inwestycji, które oddałeś nam w zarządzanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki dedykowanej aplikacji. Dodatkowo co miesiąc otrzymasz od nas szczegółowy raport wynajmu Twoich nieruchomości. Masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoim majątkiem.

Bez ukrytych kosztów

Stawiamy na przejrzystość i uczciwość nie tylko w obsłudze, ale przede wszystkim finansach. Od samego początku otrzymasz od nas konkretne informacje o tym, jaka jest cena naszej usługi. Dodatkowo masz gwarancję stałej ceny. W trakcie trwania umowy, nasza stawka nagle się nie zmieni.

Wsparcie ekspertów

Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiemy i wyjaśnimy nawet najbardziej zawiłe kwestie. Możesz także skorzystać z naszego wsparcia w zakresie przygotowania Twojego mieszkanie pod wynajem, aby było atrakcyjne i funkcjonalne.